Hakkımızda

Profesyonel Hukuki Danışmanlık

Doğru Yerdesiniz

Eren Düzen Hukuk Bürosu, Avukatlık, Tahkim, Arabuluculuk ve Bilirkişilik Hizmetleri kapsamında müvekkillerinin hukuki problemler yaşamamaları için öncelikle önleyici tedbirler önermeyi hedefler. Bunun temeli hukuki danışmanlık ile gerçekleşir. Şayet ortaya çıkan bir uyuşmazlık varsa, müvekkillerinin çıkarı doğrultusunda en doğru yolu tespit ederek, gerek dava takibi gerekse tahkim veya arabuluculuk gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yolları ile müvekkillerinin hukuki problemlerine çözüm bulmaktadır.

“Aleyhinizde bile olsa, adaleti ayakta tutun” (Nisa, 135)

Eren Düzen Hukuk Bürosu

Av. Eren Düzen

Eğitim

Makaleler

İstanbul Barosu

foto1

Avukat Eren DÜZEN 2006-2011 yılları arasında T.C. Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakülesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitiminin son yıllarını mesleki gelişimine katkı sağlaması için çeşitli hukuk bürolarında görev alarak staj yapan Avukat Eren Düzen, 2012 yılında resmi Avukatlık stajını ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Enerji Hukuku alanlarında hizmet veren Hukuk Bürolarında tamamlamıştır.

 

2013 yılında İstanbul Maltepe’de “Eren Düzen Hukuk Bürosu”nu kurmuştur. Ağırlıklı olarak şirket danışmanlığı yapan Eren Düzen Hukuk Bürosu, müvekkillerine Ticaret Hukuku, İş hukuku, Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku alanlarında hukuki çözümler sunmaktadır.

 

Avukat Eren Düzen, 2013-2015 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yüksek lisans (MASTER) eğitimini alarak Ticaret Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Yüksek lisans tezi; “TTK M.178 Anlamında Şirketlerin Tür Değiştirmeleri Durumunda İşçilerin Durumu” konuludur.

Avukatlık Hizmetleri

Eren Düzen Hukuk Bürosu müvekkillerinin hakkını korumak ve adaleti tesis etmek amacıyla Avukatlık Hizmetleri vermektedir

Tahkim Hizmetleri

Eren Düzen Hukuk Bürosu, Tahkim süreçlerinde müvekkillerine hizmet etmektedir.

arabuluculuk hizmetleri

Eren Düzen Hukuk Bürosu, Arabuluculuk Hizmetleri vermektedir.

Bizi Arayın

ya da

Bize yazın