Araç Değer Kaybı

Aracınızda Oluşan Değer Kaybını Trafik sigortasından tahsil edebilirsiniz!

Geçirmiş olduğunuz trafik kazası sonucunda aracınızda değer kaybı oluşmaktadır. Değer kaybınızı ödemesi gereken mercii sizin aracınıza çarpmış olan aracın trafik sigortasıdır. Ancak trafik sigortaları, hukuki işlemler başlatılmadan değer kaybı ödemesi yapmamaktadırlar. 

Aracınızda oluşan değer kaybının miktarı hasarın niteliğine göre, aracın üretim yılına göre, markasına göre, modeline göre, kilometresine göre değişiklik göstermektedir. 

Araç Değer Kaybınızı tahsil etmek için öncelikle uzman bir avukattan destek almanız gerekmektedir. Profesyonel ekiplerin aracınızda oluşan değer kaybını hemen tespit etmesi ve sonrasında hukuki işlemlerin başlatılarak, sizin aracınıza çarpan, karşı aracın trafik sigortasından değer kaybınızı masrafsız olarak en hızlı şekilde tahsil etmeniz için uzman Avukatlar ile iletişime geçin.

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler, Eren Düzen Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir. İş alma veya reklam yapma amacı yoktur.

Bizi Arayın

ya da

Bize yazın