Araç Değer Kaybı Nasıl Alınır?

Trafik kazası sonucu aracınızda oluşan hasar, aracınızın değer kaybına uğramasına sebep olur. Hasarın boyutuna, aracın yılına, aracın modeline göre değer kaybınız artar. Peki araç değer kaybınızı nasıl alırsınız?

Hukuken, trafik kazası sonucu aracınızın hem hasarını hem de değer kaybını ödemesi gereken taraf size çarpan aracın trafik sigortası şirketidir. Araç değer kaybınızı alabilmeniz için size çarpan aracın trafik sigortasına dava açılması gerekmektedir.

Trafik kazası sonucu aracınızda oluşan değer kaybının tahsili için öncelikle uzman avukattan destek almanız gerekmektedir. Profesyonel ekiplerin tazminatınızı hemen tespit etmesi ve sonrasında hukuki işlemlerin başlatılarak, trafik sigortasından değer kaybınızı masrafsız olarak en hızlı şekilde tahsil etmeniz için uzman Avukatlar ile iletişime geçin.

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler, Eren Düzen Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir. İş alma veya reklam yapma amacı yoktur.

Bizi Arayın

ya da

Bize yazın